Het eerste

Volgen op

Programma eerste

zaterdag 19 augustus


Vriendschappelijk

De Westmaat, 15:00 uur

IJsselmeervogels

Nootdorp

woensdag 23 augustus


Beker

Duinwetering, 20:00 uur

Noordwijk

IJsselmeervogels

zaterdag 26 augustus


Competitie

De Westmaat, 15:30 uur

IJsselmeervogels

Kozakken Boys

Jong Sparta Rotterdam - Excelsior M
AFC - Achilles '29
Rijnsb.Boys - Barendrecht
Lienden - FC Lisse
Katwijk - TEC
HHC Hardenberg - Kon. HFC
De Treffers - GVVV
VVSB - Dijk De

zaterdag 2 september


Competitie

De Heikant, 18:00 uur

Achilles '29

IJsselmeervogels

Kon. HFC - Katwijk
Excelsior M - De Treffers
GVVV - Rijnsb.Boys
Kozakken Boys - AFC
FC Lisse - HHC Hardenberg
Barendrecht - Lienden
Dijk De - Jong Sparta Rotterdam

zondag 3 september


TEC - VVSB

zaterdag 9 september


Competitie

De Abdijhof, 15:30 uur

Lienden

IJsselmeervogels

HHC Hardenberg - Kozakken Boys
Jong Sparta Rotterdam - Achilles '29
Rijnsb.Boys - AFC
VVSB - FC Lisse
Katwijk - GVVV
TEC - Excelsior M
De Treffers - Barendrecht

zondag 10 september


Dijk De - Kon. HFC

zaterdag 16 september


Competitie

De Westmaat, 15:30 uur

IJsselmeervogels

HHC Hardenberg

Kon. HFC - TEC
GVVV - Dijk De
Barendrecht - VVSB
FC Lisse - Katwijk
Kozakken Boys - De Treffers
Lienden - Rijnsb.Boys
Achilles '29 - Excelsior M
AFC - Jong Sparta Rotterdam

zaterdag 23 september


Competitie

Middelmors, 15:30 uur

Rijnsb.Boys

IJsselmeervogels

De Treffers - FC Lisse
HHC Hardenberg - AFC
Jong Sparta Rotterdam - Barendrecht
Katwijk - Lienden
Excelsior M - Kon. HFC
Dijk De - Achilles '29
VVSB - Kozakken Boys
TEC - GVVV

zaterdag 30 september


Competitie

De Westmaat, 15:30 uur

IJsselmeervogels

Jong Sparta Rotterdam

Lienden - HHC Hardenberg
GVVV - Excelsior M
Kozakken Boys - Dijk De
FC Lisse - Kon. HFC
Rijnsb.Boys - VVSB
Barendrecht - TEC
Achilles '29 - Katwijk

zondag 1 oktober


AFC - De Treffers

zaterdag 7 oktober


Competitie

De Boekhorst, 18:00 uur

VVSB

IJsselmeervogels

Kon. HFC - Barendrecht
Jong Sparta Rotterdam - Lienden
Excelsior M - Kozakken Boys
Katwijk - Rijnsb.Boys
GVVV - Achilles '29
Dijk De - FC Lisse
De Treffers - HHC Hardenberg

zondag 8 oktober


TEC - AFC

zaterdag 14 oktober


Competitie

De Westmaat, 15:30 uur

IJsselmeervogels

De Treffers

FC Lisse - Excelsior M
HHC Hardenberg - Katwijk
Kozakken Boys - GVVV
Rijnsb.Boys - Jong Sparta Rotterdam
Barendrecht - Dijk De
Achilles '29 - TEC

zondag 15 oktober


AFC - VVSB
Lienden - Kon. HFC

zaterdag 21 oktober


Competitie

De Westmaat, 15:30 uur

IJsselmeervogels

AFC

Kon. HFC - GVVV
Jong Sparta Rotterdam - Kozakken Boys
HHC Hardenberg - Rijnsb.Boys
Katwijk - Barendrecht
Excelsior M - Dijk De
VVSB - Achilles '29
TEC - FC Lisse

zondag 22 oktober


De Treffers - Lienden

zaterdag 28 oktober


Competitie

Panhuis, 15:30 uur

GVVV

IJsselmeervogels

Kon. HFC - VVSB
Jong Sparta Rotterdam - De Treffers
Excelsior M - Katwijk
Kozakken Boys - Rijnsb.Boys
Barendrecht - HHC Hardenberg
Achilles '29 - FC Lisse

zondag 29 oktober


Dijk De - TEC
AFC - Lienden

zaterdag 4 november


Competitie

De Westmaat, 15:30 uur

IJsselmeervogels

Kon. HFC

FC Lisse - GVVV
HHC Hardenberg - Jong Sparta Rotterdam
Kozakken Boys - TEC
Rijnsb.Boys - Dijk De
Barendrecht - Excelsior M
Achilles '29 - De Treffers
AFC - Katwijk

zondag 5 november


Lienden - VVSB
Alle evenementen

Evenementen

19
aug
Open dag IJsselmeervogels

Open dag IJsselmeervogels
Sportpark De Westmaat

9
sept
Uitnodiging vrijwilligersavond

Uitnodiging vrijwilligersavond
Sportpark De Westmaat

Alle evenementen
Alle video's

Recente media

Alle video's