Het eerste

Volgen op

Uitslagen

zaterdag 22 april


3e divisie

22-04-2017 15:00

IJsselmeervogels

0

FC Lisse

2

Jong Almere City FC 2-1 Jong FC Groningen
ONS Boso Sneek 1-3 DVS '33 Ermelo
Capelle 2-1 Stedoco
Rijnvogels 1-2 ASWH
VVOG 4-1 Harkemase Boys
ODIN 59 2-4 Rijnsburgse Boys
Scheveningen 2-2 Quick Boys
Huizen 0-3 Jong FC Volendam

maandag 17 april


Stedoco 1 - 4 Rijnsburgse Boys

zaterdag 15 april


3e divisie

15-04-2017 15:00

IJsselmeervogels

6

Scheveningen

0

Quick Boys 1-0 Stedoco
FC Lisse 2-1 Rijnsburgse Boys
ASWH 2-2 Harkemase Boys
Capelle 1-2 Jong Almere City FC

zaterdag 8 april


3e divisie

08-04-2017 15:00

ONS Boso Sneek

1

IJsselmeervogels

4

Jong FC Groningen 0-0 Capelle
ASWH 2-0 Huizen
Quick Boys 3-4 Rijnsburgse Boys
Jong FC Volendam 0-0 Jong Almere City FC
FC Lisse 2-1 Scheveningen
Stedoco 1-3 Rijnvogels
Harkemase Boys 3-1 ODIN 59
DVS '33 Ermelo 1-0 VVOG

zaterdag 1 april


3e divisie

01-04-2017 15:00

IJsselmeervogels

2

DVS '33 Ermelo

1

Jong Almere City FC 4-0 FC Lisse
Rijnsburgse Boys 2-1 Harkemase Boys
Rijnvogels 2-2 Jong FC Groningen
Scheveningen 2-2 Jong FC Volendam
Capelle 2-2 Quick Boys
Huizen 1-1 ONS Boso Sneek
VVOG 1-1 ASWH
ODIN 59 2-1 Stedoco

zaterdag 25 maart


3e divisie

25-03-2017 15:00

IJsselmeervogels

2

VVOG

1

ASWH 1-1 Stedoco
Jong FC Groningen 2-2 Rijnsburgse Boys
Quick Boys 1-1 Harkemase Boys
ONS Boso Sneek 5-1 Rijnvogels
DVS '33 Ermelo 0-0 Jong Almere City FC
Scheveningen 1-1 Huizen
FC Lisse 2-0 Capelle
Jong FC Volendam 4-3 ODIN 59

zaterdag 18 maart


3e divisie

18-03-2017 14:30

Huizen

0

IJsselmeervogels

1

Jong Almere City FC 0-1 Scheveningen
Rijnsburgse Boys 1-1 Jong FC Volendam
Rijnvogels 1-3 DVS '33 Ermelo
Stedoco 2-2 FC Lisse
Capelle 0-1 ONS Boso Sneek
VVOG 2-3 Quick Boys
Harkemase Boys 2-2 Jong FC Groningen
ODIN 59 1-2 ASWH

zaterdag 11 maart


3e divisie

11-03-2017 15:00

IJsselmeervogels

3

ODIN 59

0

DVS '33 Ermelo 1-0 ASWH
ONS Boso Sneek 2-2 Rijnsburgse Boys
Jong Almere City FC 4-1 Rijnvogels
Jong FC Groningen 0-0 Quick Boys
Scheveningen 0-3 VVOG
Huizen 5-1 Capelle
FC Lisse 0-3 Harkemase Boys
Jong FC Volendam 3-2 Stedoco

dinsdag 7 maart


FC Lisse 3 - 1 Rijnvogels

zaterdag 4 maart


3e divisie

04-03-2017 14:30

Harkemase Boys

0

IJsselmeervogels

0

Quick Boys 0-2 DVS '33 Ermelo
ASWH 1-2 FC Lisse
Jong FC Groningen 1-4 Jong FC Volendam
Capelle 3-2 Rijnvogels
Rijnsburgse Boys 1-3 Scheveningen
ODIN 59 3-2 Jong Almere City FC
VVOG 2-0 Huizen
Stedoco 1-6 ONS Boso Sneek

dinsdag 28 februari


Quick Boys 3 - 2 ODIN 59
ONS Boso Sneek 2 - 2 Jong Almere City FC
DVS '33 Ermelo 1 - 2 Capelle

zaterdag 25 februari


3e divisie

25-02-2017 14:30

Rijnsburgse Boys

4

IJsselmeervogels

3

Harkemase Boys 1-0 ONS Boso Sneek
Quick Boys 2-3 Jong FC Volendam
Scheveningen 3-0 Rijnvogels

zaterdag 18 februari


3e divisie

18-02-2017 15:00

Jong Almere City FC

2

IJsselmeervogels

2

Rijnvogels 0-3 Quick Boys
Rijnsburgse Boys 4-2 ASWH
Scheveningen 3-0 ONS Boso Sneek
Huizen 1-5 DVS '33 Ermelo
Capelle 1-1 Jong FC Volendam
Harkemase Boys 0-1 Stedoco
VVOG 0-0 Jong FC Groningen
ODIN 59 1-0 FC Lisse

zaterdag 11 februari


Jong FC Groningen 0 - 2 Huizen
Jong FC Volendam 1 - 1 VVOG

zaterdag 4 februari


3e divisie

04-02-2017 14:30

Rijnvogels

3

IJsselmeervogels

4

ASWH 2-1 Quick Boys
Huizen 0-1 FC Lisse
ODIN 59 4-1 ONS Boso Sneek
VVOG 1-0 Jong Almere City FC
Stedoco 0-4 Jong FC Groningen
Harkemase Boys 4-2 Jong FC Volendam
Rijnsburgse Boys 2-2 DVS '33 Ermelo
Capelle 1-0 Scheveningen

zaterdag 28 januari


3e divisie

28-01-2017 15:00

IJsselmeervogels

1

Capelle

1

ONS Boso Sneek 6-0 VVOG
DVS '33 Ermelo 1-1 Harkemase Boys
Jong Almere City FC 2-3 Huizen
Jong FC Groningen 2-1 ODIN 59
Jong FC Volendam 3-0 ASWH

zaterdag 21 januari


Vriendschappelijk

21-01-2017 15:00

IJsselmeervogels

4

csv Apeldoorn

2

ASWH 2-2 Jong FC Groningen
Stedoco 4-2 DVS '33 Ermelo
Rijnvogels 2-0 Huizen
VVOG 2-0 FC Lisse
ODIN 59 1-1 Scheveningen

dinsdag 17 januari


Vriendschappelijk

IJsselmeervogels - Jong De Graafschap

1

0

zaterdag 14 januari


3e divisie

14-01-2017 15:00

IJsselmeervogels

2

ASWH

0

DVS '33 Ermelo 2-3 Jong FC Groningen
ONS Boso Sneek 0-0 Quick Boys
Jong Almere City FC 2-3 Harkemase Boys
Huizen 1-2 Rijnsburgse Boys
FC Lisse 0-3 Jong FC Volendam
Rijnvogels 2-0 ODIN 59
Capelle - VVOG
Scheveningen 2-0 Stedoco

zaterdag 7 januari


Vriendschappelijk

ADO '20 - IJsselmeervogels

1

3

zaterdag 17 december


3e divisie

17-12-2016 14:30

Stedoco

2

IJsselmeervogels

0

Jong FC Groningen 1-2 Scheveningen
Quick Boys 1-0 FC Lisse
VVOG 2-1 Rijnvogels
Jong FC Volendam 0-0 DVS '33 Ermelo
ODIN 59 0-3 Capelle
Harkemase Boys 0-1 Huizen
Rijnsburgse Boys 3-0 Jong Almere City FC
ASWH 4-1 ONS Boso Sneek

donderdag 15 december


Heracles Almelo WK 0 - 3 Sparta Rotterdam WK
SC Cambuur WK 2 - 1 Ajax WK

woensdag 14 december


Feyenoord WK 5 - 1 ADO Den Haag WK
Vitesse WK 4 - 0 Jodan Boys
AZ WK 2 - 0 ASWH
PEC Zwolle WK 1 - 2 FC Utrecht WK

dinsdag 13 december


Achtste finales

13-12-2016 20:45

IJsselmeervogels

0

sc Heerenveen WK

1

FC Volendam WK 4-1 VVSB

zaterdag 10 december


3e divisie

10-12-2016 15:00

IJsselmeervogels

1

Quick Boys

1

Jong Almere City FC 0-2 ASWH
ONS Boso Sneek 3-1 Jong FC Volendam
Huizen 2-1 ODIN 59
Rijnvogels 1-4 Harkemase Boys
VVOG 1-2 Stedoco
FC Lisse 2-1 Jong FC Groningen
Capelle 1-4 Rijnsburgse Boys
Scheveningen 2-2 DVS '33 Ermelo

zaterdag 3 december


3e divisie

03-12-2016 14:30

Jong FC Volendam

0

IJsselmeervogels

1

DVS '33 Ermelo 4-1 FC Lisse
Jong FC Groningen 1-2 ONS Boso Sneek
Quick Boys 2-0 Huizen
ASWH 1-1 Scheveningen
Harkemase Boys 2-1 Capelle
Stedoco 2-3 Jong Almere City FC
ODIN 59 1-1 VVOG
Rijnsburgse Boys 4-2 Rijnvogels

zaterdag 26 november


3e divisie

26-11-2016 15:00

IJsselmeervogels

0

Jong FC Groningen

0

Jong Almere City FC 1-2 Quick Boys
ONS Boso Sneek 0-0 FC Lisse
Scheveningen 0-1 Harkemase Boys
Huizen 1-2 Stedoco
ODIN 59 1-1 DVS '33 Ermelo
Capelle 2-3 ASWH
VVOG 3-0 Rijnsburgse Boys
Rijnvogels 1-2 Jong FC Volendam

dinsdag 22 november


Vriendschappelijk

IJsselmeervogels - SDC Putten

5

0

zaterdag 19 november


3e divisie

19-11-2016 15:00

IJsselmeervogels

2

Harkemase Boys

2

ONS Boso Sneek 1-1 Stedoco
Jong Almere City FC 3-2 ODIN 59
DVS '33 Ermelo 1-2 Quick Boys
Huizen 0-1 VVOG
FC Lisse 1-0 ASWH
Scheveningen 2-0 Rijnsburgse Boys
Rijnvogels 1-2 Capelle
Jong FC Volendam 1-0 Jong FC Groningen

zaterdag 12 november


3e divisie

12-11-2016 14:30

FC Lisse

2

IJsselmeervogels

0

Quick Boys 2-3 Scheveningen
ASWH 0-4 Rijnvogels
Jong FC Groningen 3-1 Jong Almere City FC
DVS '33 Ermelo 0-1 ONS Boso Sneek
Rijnsburgse Boys 4-2 ODIN 59
Stedoco 0-0 Capelle
Jong FC Volendam 1-2 Huizen
Harkemase Boys 1-0 VVOG

zaterdag 5 november


3e divisie

05-11-2016 15:00

IJsselmeervogels

6

ONS Boso Sneek

0

Jong Almere City FC 2-2 Jong FC Volendam
Huizen 0-3 ASWH
Capelle 0-2 Jong FC Groningen
Scheveningen 2-1 FC Lisse
ODIN 59 3-3 Harkemase Boys
VVOG 2-1 DVS '33 Ermelo
Rijnsburgse Boys 7-1 Quick Boys
Rijnvogels 4-1 Stedoco

zaterdag 29 oktober


3e divisie

29-10-2016 15:00

DVS '33 Ermelo

1

IJsselmeervogels

6

ONS Boso Sneek 1-0 Huizen
Jong FC Groningen 0-0 Rijnvogels
ASWH 2-5 VVOG
Quick Boys 0-0 Capelle
Stedoco 1-0 ODIN 59
FC Lisse 2-1 Jong Almere City FC
Harkemase Boys 4-1 Rijnsburgse Boys
Jong FC Volendam 2-1 Scheveningen

donderdag 27 oktober


FC Eindhoven WK 1 - 2 sc Heerenveen WK
PEC Zwolle WK 2 - 1 VVV-Venlo WK

woensdag 26 oktober


2e ronde (32)

26-10-2016 20:00

IJsselmeervogels

3

Kon. HFC

1

Feyenoord WK 4-0 Excelsior WK
Vitesse WK 4-1 RKC Waalwijk WK
Heracles Almelo WK 5-0 UNA
AZ WK 1-0 FC Emmen WK
FC Utrecht WK 1-0 FC Groningen WK
Kozakken Boys 1-6 Ajax WK

dinsdag 25 oktober


Sparta Rotterdam WK 3 - 1 PSV WK
Spakenburg 2 - 2 ASWH
Go Ahead Eagles WK 1 - 2 Jodan Boys
TEC 0 - 4 SC Cambuur WK
FC Volendam WK 0 - 0 Almere City FC WK
ADO Den Haag WK 2 - 1 Telstar WK
VVSB 3 - 0 Katwijk

donderdag 20 oktober


Vriendschappelijk

IJsselmeervogels - Heukelum 1

9

0

zaterdag 15 oktober


3e divisie

15-10-2016 14:30

Scheveningen

1

IJsselmeervogels

2

Jong Almere City FC 3-1 ONS Boso Sneek
Harkemase Boys 2-3 ASWH
Capelle 0-1 DVS '33 Ermelo
ODIN 59 0-1 Quick Boys
Huizen 2-2 Jong FC Groningen
Rijnsburgse Boys 4-1 Stedoco
VVOG 1-3 Jong FC Volendam
Rijnvogels 1-2 FC Lisse

zaterdag 8 oktober


3e divisie

08-10-2016 15:00

IJsselmeervogels

4

Jong Almere City FC

1

DVS '33 Ermelo 2-1 Huizen
ASWH 3-0 Rijnsburgse Boys
Quick Boys 1-2 Rijnvogels
ONS Boso Sneek 0-2 Scheveningen
Jong FC Groningen 1-0 VVOG
Stedoco 4-1 Harkemase Boys
Jong FC Volendam 2-1 Capelle
FC Lisse 3-0 ODIN 59

zaterdag 1 oktober


3e divisie

01-10-2016 14:30

VVOG

0

IJsselmeervogels

1

Jong Almere City FC 2-1 DVS '33 Ermelo
Huizen 0-2 Scheveningen
Capelle 1-3 FC Lisse
Rijnvogels 3-1 ONS Boso Sneek
ODIN 59 1-2 Jong FC Volendam
Rijnsburgse Boys 3-3 Jong FC Groningen
Harkemase Boys 0-4 Quick Boys
Stedoco 2-3 ASWH

zaterdag 24 september


3e divisie

24-09-2016 15:00

IJsselmeervogels

2

Huizen

0

ONS Boso Sneek 1-2 Capelle
Quick Boys 1-5 VVOG
ASWH 1-3 ODIN 59
DVS '33 Ermelo 4-1 Rijnvogels
FC Lisse 5-1 Stedoco
Jong FC Volendam 3-3 Rijnsburgse Boys
Scheveningen 3-1 Jong Almere City FC
Jong FC Groningen 3-1 Harkemase Boys

donderdag 22 september


Feyenoord WK 4 - 1 FC Oss WK
HSC '21 1 - 5 TEC
De Dijk 2 - 7 Vitesse WK
FC Twente WK 1 - 3 FC Utrecht WK

woensdag 21 september


Ajax WK 5 - 0 Willem II WK
De Treffers 0 - 3 ASWH
DVS '33 Ermelo 1 - 4 PEC Zwolle WK
Spakenburg 2 - 1 Fortuna Sittard WK
Kon. HFC 6 - 1 OJC Rosmalen
Katwijk 2 - 1 Harkemase Boys
N.E.C. WK 0 - 0 ADO Den Haag WK
Achilles Veen 1 - 4 VVSB
Sparta Rotterdam WK 3 - 1 FC Dordrecht WK
Lienden 1 - 4 AZ WK
Excelsior M 1 - 1 Heracles Almelo WK
UNA 1 - 0 Huizen
PSV WK 4 - 0 Roda JC WK
Dongen 1 - 3 Go Ahead Eagles WK

dinsdag 20 september


1e ronde (64)

20-09-2016 20:00

IJsselmeervogels

3

Achilles'29 WK

1

sc Heerenveen WK 1-1 De Graafschap WK
EVV 0-3 RKC Waalwijk WK
FC Volendam WK 3-3 MVV WK
FC Den Bosch WK 2-3 FC Eindhoven WK
HHC Hardenberg 1-1 Jodan Boys
Barendrecht 0-1 Excelsior WK
Kozakken Boys 3-0 Helmond Sport WK
JVC Cuijk 1-3 Telstar WK
NAC Breda WK 0-2 VVV-Venlo WK
Rijnsburgse Boys 0-2 Almere City FC WK
Rijnvogels 0-1 SC Cambuur WK
Scheveningen 1-2 FC Emmen WK
Capelle 0-4 FC Groningen WK

zaterdag 17 september


3e divisie

17-09-2016 14:30

Capelle

2

IJsselmeervogels

3

ASWH 2-0 Jong FC Volendam
VVOG 3-3 ONS Boso Sneek
ODIN 59 3-0 Jong FC Groningen
Huizen 1-1 Jong Almere City FC
Rijnsburgse Boys 0-0 FC Lisse
Harkemase Boys 1-5 DVS '33 Ermelo
Rijnvogels 1-1 Scheveningen
Stedoco 1-1 Quick Boys

dinsdag 13 september


Vriendschappelijk

IJsselmeervogels - GVVV

2

3

zaterdag 10 september


3e divisie

10-09-2016 15:00

IJsselmeervogels

3

Rijnvogels

2

DVS '33 Ermelo 0-0 Rijnsburgse Boys
Quick Boys 2-2 ASWH
ONS Boso Sneek 1-0 ODIN 59
Jong FC Groningen 2-1 Stedoco
Jong FC Volendam 2-1 Harkemase Boys
Jong Almere City FC 8-1 VVOG
FC Lisse 3-1 Huizen
Scheveningen 2-0 Capelle

zaterdag 3 september


3e divisie

03-09-2016 14:30

ODIN 59

2

IJsselmeervogels

0

ASWH 4-1 DVS '33 Ermelo
Quick Boys 1-1 Jong FC Groningen
Capelle 0-0 Huizen
Harkemase Boys 1-5 FC Lisse
VVOG 2-2 Scheveningen
Rijnsburgse Boys 2-2 ONS Boso Sneek
Stedoco 5-2 Jong FC Volendam
Rijnvogels 4-2 Jong Almere City FC

zaterdag 27 augustus


3e divisie

27-08-2016 15:00

IJsselmeervogels

2

Rijnsburgse Boys

1

DVS '33 Ermelo 0-0 Stedoco
ONS Boso Sneek 1-0 Harkemase Boys
Jong FC Groningen 0-2 ASWH
Jong Almere City FC 0-2 Capelle
FC Lisse 1-1 VVOG
Huizen 4-1 Rijnvogels
Scheveningen 1-5 ODIN 59
Jong FC Volendam 1-0 Quick Boys

woensdag 24 augustus


Jodan Boys 3 - 0 SVZW 1
ONS Boso Sneek 1 - 2 De Dijk
UDI'19/Beter Bed 0 - 1 Rijnsburgse Boys
Huizen 3 - 3 Westlandia
OJC Rosmalen 5 - 1 Groningen
Barendrecht 3 - 1 Juliana '31
RVVH 0 - 2 ASWH
Quick 0 - 0 EVV
HBS 2 - 3 Achilles Veen
UNA 3 - 2 ODIN 59
V.V. Schaesberg 1 2 - 3 HSC '21
Halsteren 0 - 3 Capelle
DVS '33 Ermelo 4 - 2 AZSV
Dongen 2 - 1 OFC
Scheveningen 5 - 2 GVVV
VVSB 2 - 0 Hercules
Quick'20 1 - 3 JVC Cuijk
AFC 1 - 5 Kozakken Boys
Magreb '90 3 - 3 Harkemase Boys
AFC 34 1 2 - 6 Rijnvogels

dinsdag 23 augustus


kwalificatieronde 2

Quick Boys - IJsselmeervogels

0

2

zaterdag 20 augustus


3e divisie

20-08-2016 15:00

ASWH

4

IJsselmeervogels

2

Quick Boys 2-1 ONS Boso Sneek
Jong FC Groningen 2-0 DVS '33 Ermelo
VVOG 0-3 Capelle
Jong FC Volendam 1-2 FC Lisse
Rijnsburgse Boys 4-2 Huizen
ODIN 59 4-1 Rijnvogels
Stedoco 2-3 Scheveningen
Harkemase Boys 3-1 Jong Almere City FC

zaterdag 13 augustus


3e divisie

13-08-2016 15:00

IJsselmeervogels

0

Stedoco

0

DVS '33 Ermelo 3-2 Jong FC Volendam
ONS Boso Sneek 0-0 ASWH
Jong Almere City FC 1-2 Rijnsburgse Boys
FC Lisse 2-1 Quick Boys
Rijnvogels 0-2 VVOG
Huizen 0-2 Harkemase Boys
Scheveningen 2-1 Jong FC Groningen
Capelle 1-1 ODIN 59

dinsdag 9 augustus


Vriendschappelijk

SWZ Boso Sneek - IJsselmeervogels

Wedstrijdverslag

3

9

zaterdag 6 augustus


Vriendschappelijk

IJsselmeervogels - Spijkenisse

Wedstrijdverslag

1

0

dinsdag 2 augustus


Vriendschappelijk

Sparta Nijkerk - IJsselmeervogels

Wedstrijdverslag

0

3

zaterdag 30 juli


Vriendschappelijk

IJsselmeervogels - OJC Rosmalen

Wedstrijdverslag

4

2

dinsdag 26 juli


Vriendschappelijk

Hercules - IJsselmeervogels

Wedstrijdverslag

1

1

zaterdag 23 juli


Vriendschappelijk

IJsselmeervogels - Eemdijk

Wedstrijdverslag

3

1

woensdag 20 juli


Vriendschappelijk

IJsselmeervogels - Jong AZ

Wedstrijdverslag

0

1

Alle evenementen

Evenementen

25
apr
JO Talentendag

JO Talentendag
De Westmaat

27
apr
Koningsdag 2017

Koningsdag 2017
Sportpark De Westmaat

23
juni
Vriendinnendag 2017

Vriendinnendag 2017
Sportpark de Westmaat

Alle evenementen
Alle video's

Recente media

Alle video's