Het eerste

Volgen op

Uitslagen

zaterdag 13 mei


3e divisie

13-05-2017 15:00

Quick Boys

0

IJsselmeervogels

1

ODIN 59 2-4 Huizen
Stedoco 2-0 VVOG
ASWH 3-2 Jong Almere City FC
Jong FC Volendam 2-1 ONS Boso Sneek
Jong FC Groningen 1-0 FC Lisse
DVS '33 Ermelo 2-0 Scheveningen
Harkemase Boys 1-3 Rijnvogels
Rijnsburgse Boys 4-3 Capelle

zaterdag 6 mei


3e divisie

06-05-2017 14:30

IJsselmeervogels

7

Jong FC Volendam

0

FC Lisse 3-0 DVS '33 Ermelo
Jong Almere City FC 5-0 Stedoco
Capelle 2-1 Harkemase Boys
VVOG 1-5 ODIN 59
Huizen 2-1 Quick Boys
Scheveningen 3-1 ASWH
ONS Boso Sneek 3-5 Jong FC Groningen
Rijnvogels 1-4 Rijnsburgse Boys

zaterdag 29 april


3e divisie

29-04-2017 15:00

Jong FC Groningen

0

IJsselmeervogels

1

DVS '33 Ermelo 1-1 ODIN 59
Quick Boys 0-3 Jong Almere City FC
ASWH 4-1 Capelle
FC Lisse 1-1 ONS Boso Sneek
Stedoco 1-1 Huizen
Jong FC Volendam 1-2 Rijnvogels
Rijnsburgse Boys 1-1 VVOG
Harkemase Boys 2-0 Scheveningen

zaterdag 22 april


3e divisie

22-04-2017 15:00

IJsselmeervogels

0

FC Lisse

2

Jong Almere City FC 2-1 Jong FC Groningen
ONS Boso Sneek 1-3 DVS '33 Ermelo
Huizen 0-3 Jong FC Volendam
VVOG 4-1 Harkemase Boys
Rijnvogels 1-2 ASWH
ODIN 59 2-4 Rijnsburgse Boys
Scheveningen 2-2 Quick Boys
Capelle 2-1 Stedoco

maandag 17 april


Stedoco 1 - 4 Rijnsburgse Boys

zaterdag 15 april


3e divisie

15-04-2017 15:00

IJsselmeervogels

6

Scheveningen

0

ASWH 2-2 Harkemase Boys
Quick Boys 1-0 Stedoco
FC Lisse 2-1 Rijnsburgse Boys
Capelle 1-2 Jong Almere City FC

zaterdag 8 april


3e divisie

08-04-2017 15:00

ONS Boso Sneek

1

IJsselmeervogels

4

Jong FC Groningen 0-0 Capelle
Quick Boys 3-4 Rijnsburgse Boys
ASWH 2-0 Huizen
FC Lisse 2-1 Scheveningen
Harkemase Boys 3-1 ODIN 59
Jong FC Volendam 0-0 Jong Almere City FC
DVS '33 Ermelo 1-0 VVOG
Stedoco 1-3 Rijnvogels

zaterdag 1 april


3e divisie

01-04-2017 15:00

IJsselmeervogels

2

DVS '33 Ermelo

1

Jong Almere City FC 4-0 FC Lisse
Rijnsburgse Boys 2-1 Harkemase Boys
VVOG 1-1 ASWH
ODIN 59 2-1 Stedoco
Huizen 1-1 ONS Boso Sneek
Scheveningen 2-2 Jong FC Volendam
Rijnvogels 2-2 Jong FC Groningen
Capelle 2-2 Quick Boys

zaterdag 25 maart


3e divisie

25-03-2017 15:00

IJsselmeervogels

2

VVOG

1

DVS '33 Ermelo 0-0 Jong Almere City FC
Jong FC Groningen 2-2 Rijnsburgse Boys
ONS Boso Sneek 5-1 Rijnvogels
Quick Boys 1-1 Harkemase Boys
ASWH 1-1 Stedoco
FC Lisse 2-0 Capelle
Jong FC Volendam 4-3 ODIN 59
Scheveningen 1-1 Huizen

zaterdag 18 maart


3e divisie

18-03-2017 14:30

Huizen

0

IJsselmeervogels

1

Jong Almere City FC 0-1 Scheveningen
Rijnsburgse Boys 1-1 Jong FC Volendam
VVOG 2-3 Quick Boys
Harkemase Boys 2-2 Jong FC Groningen
ODIN 59 1-2 ASWH
Rijnvogels 1-3 DVS '33 Ermelo
Stedoco 2-2 FC Lisse
Capelle 0-1 ONS Boso Sneek

zaterdag 11 maart


3e divisie

11-03-2017 15:00

IJsselmeervogels

3

ODIN 59

0

ONS Boso Sneek 2-2 Rijnsburgse Boys
DVS '33 Ermelo 1-0 ASWH
Jong FC Groningen 0-0 Quick Boys
Jong Almere City FC 4-1 Rijnvogels
Jong FC Volendam 3-2 Stedoco
Huizen 5-1 Capelle
FC Lisse 0-3 Harkemase Boys
Scheveningen 0-3 VVOG

dinsdag 7 maart


FC Lisse 3 - 1 Rijnvogels

zaterdag 4 maart


3e divisie

04-03-2017 14:30

Harkemase Boys

0

IJsselmeervogels

0

ASWH 1-2 FC Lisse
Quick Boys 0-2 DVS '33 Ermelo
Jong FC Groningen 1-4 Jong FC Volendam
Rijnsburgse Boys 1-3 Scheveningen
Capelle 3-2 Rijnvogels
Stedoco 1-6 ONS Boso Sneek
VVOG 2-0 Huizen
ODIN 59 3-2 Jong Almere City FC

dinsdag 28 februari


Quick Boys 3 - 2 ODIN 59
ONS Boso Sneek 2 - 2 Jong Almere City FC
DVS '33 Ermelo 1 - 2 Capelle

zaterdag 25 februari


3e divisie

25-02-2017 14:30

Rijnsburgse Boys

4

IJsselmeervogels

3

Harkemase Boys 1-0 ONS Boso Sneek
Quick Boys 2-3 Jong FC Volendam
Scheveningen 3-0 Rijnvogels

zaterdag 18 februari


3e divisie

18-02-2017 15:00

Jong Almere City FC

2

IJsselmeervogels

2

Huizen 1-5 DVS '33 Ermelo
Rijnsburgse Boys 4-2 ASWH
Rijnvogels 0-3 Quick Boys
ODIN 59 1-0 FC Lisse
VVOG 0-0 Jong FC Groningen
Harkemase Boys 0-1 Stedoco
Capelle 1-1 Jong FC Volendam
Scheveningen 3-0 ONS Boso Sneek

zaterdag 11 februari


Jong FC Groningen 0 - 2 Huizen
Jong FC Volendam 1 - 1 VVOG

zaterdag 4 februari


3e divisie

04-02-2017 14:30

Rijnvogels

3

IJsselmeervogels

4

ASWH 2-1 Quick Boys
ODIN 59 4-1 ONS Boso Sneek
VVOG 1-0 Jong Almere City FC
Capelle 1-0 Scheveningen
Harkemase Boys 4-2 Jong FC Volendam
Stedoco 0-4 Jong FC Groningen
Rijnsburgse Boys 2-2 DVS '33 Ermelo
Huizen 0-1 FC Lisse

zaterdag 28 januari


3e divisie

28-01-2017 15:00

IJsselmeervogels

1

Capelle

1

DVS '33 Ermelo 1-1 Harkemase Boys
Jong FC Groningen 2-1 ODIN 59
ONS Boso Sneek 6-0 VVOG
Jong Almere City FC 2-3 Huizen
Jong FC Volendam 3-0 ASWH

zaterdag 21 januari


Vriendschappelijk

21-01-2017 15:00

IJsselmeervogels

4

csv Apeldoorn

2

ASWH 2-2 Jong FC Groningen
Rijnvogels 2-0 Huizen
Stedoco 4-2 DVS '33 Ermelo
ODIN 59 1-1 Scheveningen
VVOG 2-0 FC Lisse

dinsdag 17 januari


Vriendschappelijk

IJsselmeervogels - Jong De Graafschap

1

0

zaterdag 14 januari


3e divisie

14-01-2017 15:00

IJsselmeervogels

2

ASWH

0

DVS '33 Ermelo 2-3 Jong FC Groningen
ONS Boso Sneek 0-0 Quick Boys
Jong Almere City FC 2-3 Harkemase Boys
FC Lisse 0-3 Jong FC Volendam
Huizen 1-2 Rijnsburgse Boys
Rijnvogels 2-0 ODIN 59
Capelle - VVOG
Scheveningen 2-0 Stedoco

zaterdag 7 januari


Vriendschappelijk

ADO '20 - IJsselmeervogels

1

3

zaterdag 17 december


3e divisie

17-12-2016 14:30

Stedoco

2

IJsselmeervogels

0

Quick Boys 1-0 FC Lisse
Jong FC Groningen 1-2 Scheveningen
ODIN 59 0-3 Capelle
VVOG 2-1 Rijnvogels
Jong FC Volendam 0-0 DVS '33 Ermelo
Harkemase Boys 0-1 Huizen
Rijnsburgse Boys 3-0 Jong Almere City FC
ASWH 4-1 ONS Boso Sneek

donderdag 15 december


Heracles Almelo WK 0 - 3 Sparta Rotterdam WK
SC Cambuur WK 2 - 1 Ajax WK

woensdag 14 december


Feyenoord WK 5 - 1 ADO Den Haag WK
AZ WK 2 - 0 ASWH
Vitesse WK 4 - 0 Jodan Boys
PEC Zwolle WK 1 - 2 FC Utrecht WK

dinsdag 13 december


Achtste finales

13-12-2016 20:45

IJsselmeervogels

0

sc Heerenveen WK

1

FC Volendam WK 4-1 VVSB

zaterdag 10 december


3e divisie

10-12-2016 15:00

IJsselmeervogels

1

Quick Boys

1

ONS Boso Sneek 3-1 Jong FC Volendam
Jong Almere City FC 0-2 ASWH
VVOG 1-2 Stedoco
Huizen 2-1 ODIN 59
FC Lisse 2-1 Jong FC Groningen
Rijnvogels 1-4 Harkemase Boys
Capelle 1-4 Rijnsburgse Boys
Scheveningen 2-2 DVS '33 Ermelo

zaterdag 3 december


3e divisie

03-12-2016 14:30

Jong FC Volendam

0

IJsselmeervogels

1

Quick Boys 2-0 Huizen
ASWH 1-1 Scheveningen
DVS '33 Ermelo 4-1 FC Lisse
Jong FC Groningen 1-2 ONS Boso Sneek
Harkemase Boys 2-1 Capelle
ODIN 59 1-1 VVOG
Stedoco 2-3 Jong Almere City FC
Rijnsburgse Boys 4-2 Rijnvogels

zaterdag 26 november


3e divisie

26-11-2016 15:00

IJsselmeervogels

0

Jong FC Groningen

0

Jong Almere City FC 1-2 Quick Boys
ONS Boso Sneek 0-0 FC Lisse
ODIN 59 1-1 DVS '33 Ermelo
Rijnvogels 1-2 Jong FC Volendam
Scheveningen 0-1 Harkemase Boys
Capelle 2-3 ASWH
VVOG 3-0 Rijnsburgse Boys
Huizen 1-2 Stedoco

dinsdag 22 november


Vriendschappelijk

IJsselmeervogels - SDC Putten

5

0

zaterdag 19 november


3e divisie

19-11-2016 15:00

IJsselmeervogels

2

Harkemase Boys

2

Jong Almere City FC 3-2 ODIN 59
DVS '33 Ermelo 1-2 Quick Boys
ONS Boso Sneek 1-1 Stedoco
Scheveningen 2-0 Rijnsburgse Boys
Jong FC Volendam 1-0 Jong FC Groningen
Rijnvogels 1-2 Capelle
FC Lisse 1-0 ASWH
Huizen 0-1 VVOG

zaterdag 12 november


3e divisie

12-11-2016 14:30

FC Lisse

2

IJsselmeervogels

0

ASWH 0-4 Rijnvogels
Quick Boys 2-3 Scheveningen
Jong FC Groningen 3-1 Jong Almere City FC
DVS '33 Ermelo 0-1 ONS Boso Sneek
Harkemase Boys 1-0 VVOG
Stedoco 0-0 Capelle
Rijnsburgse Boys 4-2 ODIN 59
Jong FC Volendam 1-2 Huizen

zaterdag 5 november


3e divisie

05-11-2016 15:00

IJsselmeervogels

6

ONS Boso Sneek

0

Jong Almere City FC 2-2 Jong FC Volendam
Rijnvogels 4-1 Stedoco
Huizen 0-3 ASWH
Scheveningen 2-1 FC Lisse
Capelle 0-2 Jong FC Groningen
ODIN 59 3-3 Harkemase Boys
Rijnsburgse Boys 7-1 Quick Boys
VVOG 2-1 DVS '33 Ermelo

zaterdag 29 oktober


3e divisie

29-10-2016 15:00

DVS '33 Ermelo

1

IJsselmeervogels

6

Quick Boys 0-0 Capelle
ONS Boso Sneek 1-0 Huizen
ASWH 2-5 VVOG
Jong FC Groningen 0-0 Rijnvogels
Stedoco 1-0 ODIN 59
Harkemase Boys 4-1 Rijnsburgse Boys
Jong FC Volendam 2-1 Scheveningen
FC Lisse 2-1 Jong Almere City FC

donderdag 27 oktober


FC Eindhoven WK 1 - 2 sc Heerenveen WK
PEC Zwolle WK 2 - 1 VVV-Venlo WK

woensdag 26 oktober


2e ronde (32)

26-10-2016 20:00

IJsselmeervogels

3

Kon. HFC

1

Feyenoord WK 4-0 Excelsior WK
AZ WK 1-0 FC Emmen WK
Heracles Almelo WK 5-0 UNA
Vitesse WK 4-1 RKC Waalwijk WK
FC Utrecht WK 1-0 FC Groningen WK
Kozakken Boys 1-6 Ajax WK

dinsdag 25 oktober


Sparta Rotterdam WK 3 - 1 PSV WK
ADO Den Haag WK 2 - 1 Telstar WK
Go Ahead Eagles WK 1 - 2 Jodan Boys
TEC 0 - 4 SC Cambuur WK
FC Volendam WK 0 - 0 Almere City FC WK
Spakenburg 2 - 2 ASWH
VVSB 3 - 0 Katwijk

donderdag 20 oktober


Vriendschappelijk

IJsselmeervogels - Heukelum 1

9

0

zaterdag 15 oktober


3e divisie

15-10-2016 14:30

Scheveningen

1

IJsselmeervogels

2

Jong Almere City FC 3-1 ONS Boso Sneek
Capelle 0-1 DVS '33 Ermelo
Rijnsburgse Boys 4-1 Stedoco
Harkemase Boys 2-3 ASWH
VVOG 1-3 Jong FC Volendam
ODIN 59 0-1 Quick Boys
Rijnvogels 1-2 FC Lisse
Huizen 2-2 Jong FC Groningen

zaterdag 8 oktober


3e divisie

08-10-2016 15:00

IJsselmeervogels

4

Jong Almere City FC

1

DVS '33 Ermelo 2-1 Huizen
Quick Boys 1-2 Rijnvogels
ONS Boso Sneek 0-2 Scheveningen
Jong FC Groningen 1-0 VVOG
ASWH 3-0 Rijnsburgse Boys
Jong FC Volendam 2-1 Capelle
Stedoco 4-1 Harkemase Boys
FC Lisse 3-0 ODIN 59

zaterdag 1 oktober


3e divisie

01-10-2016 14:30

VVOG

0

IJsselmeervogels

1

Jong Almere City FC 2-1 DVS '33 Ermelo
Capelle 1-3 FC Lisse
Rijnvogels 3-1 ONS Boso Sneek
Stedoco 2-3 ASWH
ODIN 59 1-2 Jong FC Volendam
Harkemase Boys 0-4 Quick Boys
Huizen 0-2 Scheveningen
Rijnsburgse Boys 3-3 Jong FC Groningen

zaterdag 24 september


3e divisie

24-09-2016 15:00

IJsselmeervogels

2

Huizen

0

ONS Boso Sneek 1-2 Capelle
ASWH 1-3 ODIN 59
DVS '33 Ermelo 4-1 Rijnvogels
Quick Boys 1-5 VVOG
Jong FC Volendam 3-3 Rijnsburgse Boys
Scheveningen 3-1 Jong Almere City FC
FC Lisse 5-1 Stedoco
Jong FC Groningen 3-1 Harkemase Boys

donderdag 22 september


Feyenoord WK 4 - 1 FC Oss WK
HSC '21 1 - 5 TEC
De Dijk 2 - 7 Vitesse WK
FC Twente WK 1 - 3 FC Utrecht WK

woensdag 21 september


Ajax WK 5 - 0 Willem II WK
Achilles Veen 1 - 4 VVSB
UNA 1 - 0 Huizen
Excelsior M 1 - 1 Heracles Almelo WK
De Treffers 0 - 3 ASWH
Lienden 1 - 4 AZ WK
Sparta Rotterdam WK 3 - 1 FC Dordrecht WK
Spakenburg 2 - 1 Fortuna Sittard WK
N.E.C. WK 0 - 0 ADO Den Haag WK
Katwijk 2 - 1 Harkemase Boys
Kon. HFC 6 - 1 OJC Rosmalen
DVS '33 Ermelo 1 - 4 PEC Zwolle WK
PSV WK 4 - 0 Roda JC WK
Dongen 1 - 3 Go Ahead Eagles WK

dinsdag 20 september


1e ronde (64)

20-09-2016 20:00

IJsselmeervogels

3

Achilles'29 WK

1

sc Heerenveen WK 1-1 De Graafschap WK
FC Volendam WK 3-3 MVV WK
Kozakken Boys 3-0 Helmond Sport WK
FC Den Bosch WK 2-3 FC Eindhoven WK
Barendrecht 0-1 Excelsior WK
HHC Hardenberg 1-1 Jodan Boys
EVV 0-3 RKC Waalwijk WK
JVC Cuijk 1-3 Telstar WK
NAC Breda WK 0-2 VVV-Venlo WK
Rijnvogels 0-1 SC Cambuur WK
Scheveningen 1-2 FC Emmen WK
Rijnsburgse Boys 0-2 Almere City FC WK
Capelle 0-4 FC Groningen WK

zaterdag 17 september


3e divisie

17-09-2016 14:30

Capelle

2

IJsselmeervogels

3

ASWH 2-0 Jong FC Volendam
Harkemase Boys 1-5 DVS '33 Ermelo
ODIN 59 3-0 Jong FC Groningen
Stedoco 1-1 Quick Boys
Rijnvogels 1-1 Scheveningen
VVOG 3-3 ONS Boso Sneek
Huizen 1-1 Jong Almere City FC
Rijnsburgse Boys 0-0 FC Lisse

dinsdag 13 september


Vriendschappelijk

IJsselmeervogels - GVVV

2

3

zaterdag 10 september


3e divisie

10-09-2016 15:00

IJsselmeervogels

3

Rijnvogels

2

DVS '33 Ermelo 0-0 Rijnsburgse Boys
ONS Boso Sneek 1-0 ODIN 59
Jong Almere City FC 8-1 VVOG
Quick Boys 2-2 ASWH
Jong FC Groningen 2-1 Stedoco
Jong FC Volendam 2-1 Harkemase Boys
Scheveningen 2-0 Capelle
FC Lisse 3-1 Huizen

zaterdag 3 september


3e divisie

03-09-2016 14:30

ODIN 59

2

IJsselmeervogels

0

Quick Boys 1-1 Jong FC Groningen
ASWH 4-1 DVS '33 Ermelo
Capelle 0-0 Huizen
VVOG 2-2 Scheveningen
Stedoco 5-2 Jong FC Volendam
Rijnvogels 4-2 Jong Almere City FC
Rijnsburgse Boys 2-2 ONS Boso Sneek
Harkemase Boys 1-5 FC Lisse

zaterdag 27 augustus


3e divisie

27-08-2016 15:00

IJsselmeervogels

2

Rijnsburgse Boys

1

Jong Almere City FC 0-2 Capelle
Jong FC Groningen 0-2 ASWH
DVS '33 Ermelo 0-0 Stedoco
ONS Boso Sneek 1-0 Harkemase Boys
FC Lisse 1-1 VVOG
Scheveningen 1-5 ODIN 59
Huizen 4-1 Rijnvogels
Jong FC Volendam 1-0 Quick Boys

woensdag 24 augustus


Barendrecht 3 - 1 Juliana '31
OJC Rosmalen 5 - 1 Groningen
Jodan Boys 3 - 0 SVZW 1
RVVH 0 - 2 ASWH
UDI'19/Beter Bed 0 - 1 Rijnsburgse Boys
Huizen 3 - 3 Westlandia
ONS Boso Sneek 1 - 2 De Dijk
HBS 2 - 3 Achilles Veen
Quick 0 - 0 EVV
DVS '33 Ermelo 4 - 2 AZSV
Halsteren 0 - 3 Capelle
V.V. Schaesberg 1 2 - 3 HSC '21
UNA 3 - 2 ODIN 59
Magreb '90 3 - 3 Harkemase Boys
Quick'20 1 - 3 JVC Cuijk
Scheveningen 5 - 2 GVVV
Dongen 2 - 1 OFC
VVSB 2 - 0 Hercules
AFC 34 1 2 - 6 Rijnvogels
AFC 1 - 5 Kozakken Boys

dinsdag 23 augustus


kwalificatieronde 2

Quick Boys - IJsselmeervogels

0

2

zaterdag 20 augustus


3e divisie

20-08-2016 15:00

ASWH

4

IJsselmeervogels

2

Quick Boys 2-1 ONS Boso Sneek
Jong FC Groningen 2-0 DVS '33 Ermelo
ODIN 59 4-1 Rijnvogels
Jong FC Volendam 1-2 FC Lisse
Rijnsburgse Boys 4-2 Huizen
Stedoco 2-3 Scheveningen
Harkemase Boys 3-1 Jong Almere City FC
VVOG 0-3 Capelle

zaterdag 13 augustus


3e divisie

13-08-2016 15:00

IJsselmeervogels

0

Stedoco

0

Jong Almere City FC 1-2 Rijnsburgse Boys
DVS '33 Ermelo 3-2 Jong FC Volendam
ONS Boso Sneek 0-0 ASWH
FC Lisse 2-1 Quick Boys
Huizen 0-2 Harkemase Boys
Capelle 1-1 ODIN 59
Rijnvogels 0-2 VVOG
Scheveningen 2-1 Jong FC Groningen

dinsdag 9 augustus


Vriendschappelijk

SWZ Boso Sneek - IJsselmeervogels

Wedstrijdverslag

3

9

zaterdag 6 augustus


Vriendschappelijk

IJsselmeervogels - Spijkenisse

Wedstrijdverslag

1

0

dinsdag 2 augustus


Vriendschappelijk

Sparta Nijkerk - IJsselmeervogels

Wedstrijdverslag

0

3

zaterdag 30 juli


Vriendschappelijk

IJsselmeervogels - OJC Rosmalen

Wedstrijdverslag

4

2

dinsdag 26 juli


Vriendschappelijk

Hercules - IJsselmeervogels

Wedstrijdverslag

1

1

zaterdag 23 juli


Vriendschappelijk

IJsselmeervogels - Eemdijk

Wedstrijdverslag

3

1

woensdag 20 juli


Vriendschappelijk

IJsselmeervogels - Jong AZ

Wedstrijdverslag

0

1

Alle evenementen

Evenementen

27
mei
Laatste instuifdag KRV

Laatste instuifdag KRV
Hoofdveld IJsselmeervogels

30
mei
G-team tegen Koeman & Friends

G-team tegen Koeman & Friends
Hoofdveld

30
mei
Algemene ledenvergadering

Algemene ledenvergadering
Kantine

1
juni
Kampioensreceptie

Kampioensreceptie
Kantine

Alle evenementen
Alle video's

Recente media

Alle video's