Het eerste

Volgen op

Programma eerste

zaterdag 27 oktober


Competitie

De Krom, 15:30 uur

Katwijk

IJsselmeervogels

zaterdag 3 november


Competitie

De Westmaat, 15:00 uur

IJsselmeervogels

Kozakken Boys

zaterdag 17 november


Competitie

Yanmar Stadion, 15:30 uur

Jong Almere City FC

IJsselmeervogels

zaterdag 24 november


Competitie

De Boshoek (HHC), 14:30 uur

HHC Hardenberg

IJsselmeervogels

zaterdag 1 december


Competitie

De Westmaat, 15:00 uur

IJsselmeervogels

GVVV

zaterdag 8 december


Competitie

De Bongerd, 14:30 uur

Barendrecht

IJsselmeervogels

zaterdag 15 december


Competitie

De Westmaat, 15:00 uur

IJsselmeervogels

Rijnsb.Boys

zaterdag 12 januari


Competitie

Goed Genoeg- AFC, 14:00 uur

AFC

IJsselmeervogels

zaterdag 19 januari


Competitie

De Westmaat, 15:00 uur

IJsselmeervogels

Spakenburg

zaterdag 26 januari


Competitie

De Westmaat, 15:00 uur

IJsselmeervogels

Scheveningen

zaterdag 2 februari


Competitie

De Boekhorst, 18:00 uur

VVSB

IJsselmeervogels

zaterdag 9 februari


Competitie

De Westmaat, 15:00 uur

IJsselmeervogels

Excelsior M

zaterdag 16 februari


Competitie

Sparta Stadion, 15:30 uur

Jong Sparta Rotterdam

IJsselmeervogels

zaterdag 23 februari


Competitie

De Westmaat, 15:00 uur

IJsselmeervogels

Jong Almere City FC

zaterdag 9 maart


Competitie

De Zwaaier, 15:00 uur

Kozakken Boys

IJsselmeervogels

zaterdag 16 maart


Competitie

De Westmaat, 15:00 uur

IJsselmeervogels

Katwijk

zaterdag 23 maart


Competitie

Koninklijke HFC, 14:30 uur

Kon. HFC

IJsselmeervogels

zaterdag 30 maart


Competitie

De Westmaat, 15:00 uur

IJsselmeervogels

Barendrecht

zaterdag 6 april


Competitie

Middelmors, 15:30 uur

Rijnsb.Boys

IJsselmeervogels

zaterdag 13 april


Competitie

De Westmaat, 15:30 uur

IJsselmeervogels

HHC Hardenberg

zaterdag 20 april


Competitie

Panhuis, 14:30 uur

GVVV

IJsselmeervogels

zaterdag 4 mei


Competitie

Zuid (Groesbeek), 15:30 uur

De Treffers

IJsselmeervogels

zaterdag 11 mei


Competitie

De Westmaat, 15:30 uur

IJsselmeervogels

Jong Vitesse

zaterdag 18 mei


Competitie

De Abdijhof, 18:00 uur

Lienden

IJsselmeervogels

zaterdag 25 mei


Competitie

De Westmaat, 15:30 uur

IJsselmeervogels

AFC

Alle evenementen

Evenementen

26
okt
Zwemfestijn op vrijdag 26 oktober

Zwemfestijn op vrijdag 26 oktober
Zwembad De Duker

31
okt
Algemene Ledenvergadering

Algemene Ledenvergadering
Kantine IJsselmeervogels

1
nov
Vis bakken

Vis bakken
Kantine

2
nov
2 november: Culinaire veilingavond!

2 november: Culinaire veilingavond!
Restaurant 'De Toekomst'

Alle evenementen
Alle video's

Recente media

Alle video's