Het eerste

Volgen op

Programma eerste

zaterdag 25 september


Competitie

De Westmaat, 15:00 uur

IJsselmeervogels

AFC

zaterdag 2 oktober


Competitie

De Westmaat, 15:00 uur

IJsselmeervogels

Rijnsb.Boys

zaterdag 9 oktober


Competitie

Kras Stadion, 15:00 uur

Jong FC Volendam

IJsselmeervogels

dinsdag 12 oktober


Vriendschappelijk

De Westmaat, 20:00 uur

IJsselmeervogels

Purmersteyn

zaterdag 16 oktober


Competitie

De Westmaat, 15:00 uur

IJsselmeervogels

Jong Sparta Rotterdam

zaterdag 30 oktober


Competitie

Zuid (Groesbeek), 18:00 uur

De Treffers

IJsselmeervogels

zaterdag 6 november


Competitie

De Westmaat, 15:00 uur

IJsselmeervogels

Katwijk

zaterdag 13 november


Competitie

Houtrust, 14:30 uur

Scheveningen

IJsselmeervogels

zaterdag 20 november


Competitie

De Westmaat, 15:00 uur

IJsselmeervogels

Spakenburg

zaterdag 27 november


Competitie

Panhuis, 14:30 uur

GVVV

IJsselmeervogels

zaterdag 4 december


Competitie

De Westmaat, 15:00 uur

IJsselmeervogels

HHC Hardenberg

zaterdag 11 december


Competitie

De Westmaat, 15:30 uur

IJsselmeervogels

TEC

zaterdag 15 januari


Competitie

De Zwaaier, 15:00 uur

Kozakken Boys

IJsselmeervogels

zaterdag 22 januari


Competitie

De Westmaat, 15:00 uur

IJsselmeervogels

De Treffers

zaterdag 29 januari


Competitie

Middelmors, 15:00 uur

Rijnsb.Boys

IJsselmeervogels

zaterdag 5 februari


Competitie

De Westmaat, 15:00 uur

IJsselmeervogels

Jong FC Volendam

zaterdag 12 februari


Competitie

Sparta Stadion, 15:30 uur

Jong Sparta Rotterdam

IJsselmeervogels

zaterdag 19 februari


Competitie

De Westmaat, 15:00 uur

IJsselmeervogels

Kon. HFC

zaterdag 5 maart


Competitie

Nieuw Zuid, 15:00 uur

Quick Boys

IJsselmeervogels

zaterdag 12 maart


Competitie

De Lok, 15:30 uur

TEC

IJsselmeervogels

zaterdag 19 maart


Competitie

De Westmaat, 15:00 uur

IJsselmeervogels

Excelsior M

zaterdag 26 maart


Competitie

Schildman, 15:00 uur

ASWH

IJsselmeervogels

zaterdag 2 april


Competitie

De Westmaat, 15:00 uur

IJsselmeervogels

Kozakken Boys

zaterdag 9 april


Competitie

De Boshoek (HHC), 15:30 uur

HHC Hardenberg

IJsselmeervogels

zaterdag 16 april


Competitie

De Westmaat, 15:00 uur

IJsselmeervogels

Scheveningen

zaterdag 23 april


Competitie

De Westmaat, 15:00 uur

Spakenburg

IJsselmeervogels

zaterdag 30 april


Competitie

De Westmaat, 15:00 uur

IJsselmeervogels

Noordwijk

zaterdag 14 mei


Competitie

De Krom, 15:30 uur

Katwijk

IJsselmeervogels

zaterdag 21 mei


Competitie

De Westmaat, 18:00 uur

IJsselmeervogels

GVVV

zaterdag 28 mei


Competitie

Goed Genoeg, 15:30 uur

AFC

IJsselmeervogels