Het eerste

Volgen op

Wedstrijdgegevens


2 - 3

IJsselmeervogels - Noordwijk
maandag 13 augustus 2018,

Robbert Olijfveld (1-0, '4)
Gévero Markiet (2-0, '44)
Emiel Wendt (2-1, '67)
Nick van Staveren (2-2, '88)
Nick van Staveren (2-3, '108)

Toeschouwers: 1.000
Scheidsrechter:
R.J.A. Gansner
Assistent-scheidrechter:
A.H. van Rijnsbergen, B.C.J. Persoon

Bekijk opstellingen

Noordwijk bezorgt IJsselmeervogels wederom een kater

IJsselmeervogels heeft zichzelf andermaal enorm tekort gedaan in de KNVB beker. Net als vorig seizoen was Noordwijk te sterk. Na verlenging eindigde het treffen in 2-3, na een 2-0-voorsprong in de rust.

Direct vanaf het eerste fluitsignaal ging het gas erop. Na vier minuten stond de eerste treffer al op het bord via Robbert Olijfveld en een minuut later had het zomaar gelijk kunnen zijn. Jaimy Schaap pakte de strafschop van Tjeerd Westdijk en behield de ‘0’. Een kansenregen volgde en het was een wonder dat het bij rust slechts 2-0 stond. Het was Markiet die vlak voor rust doel trof uit een corner van Maikel de Harder.
Na rust was IJsselmeervogels geen schim meer van de eerste helft en zag het de voorsprong als sneeuw voor de zon verdwijnen. Noordwijk ging erop en ging er in verlenging over en liet De Vogels met een kater achter. Net als vorig seizoen vond IJsselmeervogels haar Waterloo in vv Noordwijk.

De slechte smaak kan zaterdag ‘deels’ weggespoeld worden wanneer een uitwedstrijd tegen Scheveningen op het programma staat. De wedstrijd in het kader van de Tweede divisie vangt aan om 14:30 uur op het kunstgras van sportpark Houtrust

Voor een meer uitgebreid verslag van de wedstrijd IJsselmeervogels - Noordwijk verwijzen we naar onze Twitterpagina.

Foto's: IJsselmeervogels Media / Rob van Willige (album)

ijsnoo1
Robbert Olijfveld kopt De Vogels op 1-0

ijsnoo2
Alles is nog koek en ei in de eerste helft

ijsnoo3
Ook Kevin van Diermen krijgt de bal er in de tweede helft niet in