Onze club

Volgen op
29
juni

Algemene Ledenvergadering 2026

Op maandag 29 juni 2026 wordt de Algemene Leden Vergadering (ALV) van IJsselmeervogels gehouden. De vergadering begint om 20.00 uur in sponsorhome de Salentein Lounge.

Agenda

  1. Opening vergadering
  2. Vaststellen notulen van de ALV van 19 november 2025
  3. Begroting 2026-2027 en stand van zaken 2025-2026
  4. Update vanuit de verschillende bestuursportefeuilles, o.a.:
  • Voetbaltechnische Zaken
  • Media
  • Facilitair
  1. Pauze – gelegenheid indienen schriftelijke vragen aan het bestuur

Pauze

  1. Bestuursverkiezing

Voordracht Peter Marcel Beukers

Conform artikel 10 lid 2 onder a van de Statuten van IJsselmeervogels, stellen leden de heer  Peter Marcel Beukers kandidaat voor het bestuur. Deze kandidaatstelling is conform dit artikel schriftelijk en met het vereiste aantal van minimaal 15 handtekeningen, ingediend.

Conform artikel 10 lid 4 is het de bevoegdheid van het bestuur om de functies te verdelen.

De genoemde handtekeningzetters stellen Peter Marcel Beukers derhalve voor als bestuurslid, met de nadrukkelijke voorkeur, bij daadwerkelijke benoeming door de ALV, dat hij de rol van vicevoorzitter krijgt. 

  1. Beantwoording schriftelijke vragen
  2. Sluiting

Toegang uitsluitend op vertoon van een geldige ledenpas.

De notulen van de vorige vergadering en de statuten zijn voor leden op te vragen bij secretaris Gerrit Kok via [email protected], onder vermelding van het lidnummer.

Terug

Deel via