Teams

Volgen op

Programma Zaal 2

vrijdag 24 januari


Competitie

Bokkeduinen, 20:10 uur

zvv Amersfoortse Boys 4

IJsselmeervogels 3

donderdag 30 januari


Competitie

Toekomst, de, 21:55 uur

IJsselmeervogels 2

zvv Amersfoortse Boys 6

vrijdag 31 januari


Competitie

Bokkeduinen, 22:00 uur

zvv Amersfoortse Boys 5

IJsselmeervogels 1

donderdag 6 februari


Competitie

Toekomst, de, 21:00 uur

IJsselmeervogels 3

zvv Amersfoortse Boys 6

vrijdag 7 februari


Competitie

Zielhorst, 21:55 uur

GS'76 2

IJsselmeervogels 2

donderdag 13 februari


Competitie

Toekomst, de, 21:55 uur

IJsselmeervogels 1

zvv Amersfoortse Boys 4

donderdag 20 februari


Competitie

Toekomst, de, 20:00 uur

IJsselmeervogels 2

Plank de 2

vrijdag 21 februari


Competitie

Toekomst, de, 20:00 uur

IJsselmeervogels 1

zvv Amersfoortse Boys 5

maandag 24 februari


Competitie

Toekomst, de, 19:15 uur

IJsselmeervogels 2

GS'76 2

vrijdag 28 februari


Competitie

Stormvogel, de, 20:00 uur

Spakenburg 3

IJsselmeervogels 3

maandag 2 maart


Competitie

Icoon, Sporthal, 19:10 uur

Plank de 2

IJsselmeervogels 3

vrijdag 13 maart


Competitie

Toekomst, de, 20:00 uur

IJsselmeervogels 3

IJsselmeervogels 1

maandag 16 maart


Competitie

Icoon, Sporthal, 19:15 uur

Plank de 2

IJsselmeervogels 2

donderdag 19 maart


Competitie

Toekomst, de, 20:55 uur

IJsselmeervogels 1

GS'76 2

vrijdag 20 maart


Competitie

Icoon, Sporthal, 20:10 uur

La Rondine fv 1

IJsselmeervogels 3

vrijdag 27 maart


Competitie

Toekomst, de, 20:00 uur

IJsselmeervogels 1

IJsselmeervogels 2

donderdag 2 april


Competitie

Toekomst, de, 21:50 uur

IJsselmeervogels 2

La Rondine fv 1

vrijdag 3 april


Competitie

Bokkeduinen, 19:15 uur

zvv Amersfoortse Boys 6

IJsselmeervogels 1

maandag 6 april


Competitie

Zielhorst, 21:00 uur

GS'76 2

IJsselmeervogels 1

donderdag 9 april


Competitie

Toekomst, de, 20:00 uur

IJsselmeervogels 2

zvv Amersfoortse Boys 5

donderdag 16 april


Competitie

Stormvogel, de, 20:00 uur

Spakenburg 3

IJsselmeervogels 1

donderdag 23 april


Competitie

Toekomst, de, 20:00 uur

IJsselmeervogels 2

zvv Amersfoortse Boys 4

vrijdag 24 april


Competitie

Icoon, Sporthal, 19:15 uur

La Rondine fv 1

IJsselmeervogels 1

donderdag 30 april


Competitie

Toekomst, de, 20:00 uur

IJsselmeervogels 2

Spakenburg 3

vrijdag 8 mei


Competitie

Toekomst, de, 20:00 uur

IJsselmeervogels 1

IJsselmeervogels 2

donderdag 14 mei


Competitie

Toekomst, de, 20:00 uur

IJsselmeervogels 1

IJsselmeervogels 3

vrijdag 15 mei


Competitie

Toekomst, de, 20:55 uur

IJsselmeervogels 2

GS'76 2