Teams

Volgen op

Programma Zaal 4

maandag 12 december


Competitie

Toekomst, de, 21:00 uur

IJsselmeervogels 5

GS'76 5

vrijdag 16 december


Competitie

Toekomst, de, 20:55 uur

IJsselmeervogels 4

De Storm'22 3

maandag 9 januari


Competitie

Toekomst, de, 21:00 uur

IJsselmeervogels 4

All Stars Baarn 1

woensdag 11 januari


Beker

Helsdingen, 21:05 uur

Kawin 6

IJsselmeervogels 4

vrijdag 13 januari


Beker

Merwestein, 20:00 uur

JSV Nieuwegein 1

IJsselmeervogels 5

maandag 16 januari


Competitie

Toekomst, de, 21:55 uur

Spakenburg 3

IJsselmeervogels 5

vrijdag 20 januari


Competitie

Toekomst, de, 21:50 uur

IJsselmeervogels 4

zvv Amersfoortse Boys 6

vrijdag 27 januari


Competitie

Sporthal Midland, 21:55 uur

GS'76 5

IJsselmeervogels 4

maandag 30 januari


Competitie

Toekomst, de, 21:00 uur

IJsselmeervogels 4

IJsselmeervogels 5

maandag 6 februari


Competitie

Toekomst, de, 21:00 uur

IJsselmeervogels 5

Eemboys 1

woensdag 8 februari


Competitie

Trits, de, 20:55 uur

All Stars Baarn 2

IJsselmeervogels 4

vrijdag 17 februari


Competitie

Icoon, Sporthal, 19:15 uur

GS'76 2

IJsselmeervogels 5

maandag 20 februari


Competitie

Toekomst, de, 21:00 uur

IJsselmeervogels 5

zvv Amersfoortse Boys 6

maandag 6 maart


Competitie

Toekomst, de, 21:00 uur

IJsselmeervogels 5

Laren 99 sv 4

vrijdag 10 maart


Competitie

Toekomst, de, 20:00 uur

IJsselmeervogels 4

Eemboys 1

donderdag 16 maart


Competitie

Trits, de, 21:00 uur

All Stars Baarn 1

IJsselmeervogels 5

vrijdag 17 maart


Competitie

Icoon, Sporthal, 20:10 uur

GS'76 2

IJsselmeervogels 4

maandag 20 maart


Competitie

Toekomst, de, 21:00 uur

IJsselmeervogels 5

zvv Amersfoortse Boys 9

vrijdag 24 maart


Competitie

Toekomst, de, 20:00 uur

IJsselmeervogels 4

Laren 99 sv 4

dinsdag 28 maart


Competitie

Engh Sportboulevard, de, 21:00 uur

De Storm'22 3

IJsselmeervogels 5

donderdag 30 maart


Competitie

Trits, de, 21:55 uur

All Stars Baarn 1

IJsselmeervogels 4

maandag 3 april


Competitie

Toekomst, de, 21:00 uur

IJsselmeervogels 5

All Stars Baarn 2

vrijdag 14 april


Competitie

Toekomst, de, 20:55 uur

IJsselmeervogels 4

zvv Amersfoortse Boys 9

vrijdag 21 april


Competitie

Sporthal Midland, 21:00 uur

GS'76 5

IJsselmeervogels 5