Teams

Volgen op

Programma Zaal 9

donderdag 13 januari


Competitie

Toekomst, de, 20:00 uur

IJsselmeervogels 9

IJsselmeervogels 11

vrijdag 14 januari


Competitie

Nieuwland, 22:00 uur

Dissel de 2

IJsselmeervogels 8

donderdag 20 januari


Competitie

Toekomst, de, 20:00 uur

IJsselmeervogels 9

FJV'09 3

vrijdag 21 januari


Competitie

Toekomst, de, 21:50 uur

IJsselmeervogels 8

IJsselmeervogels 10

donderdag 27 januari


Competitie

Toekomst, de, 20:55 uur

IJsselmeervogels 9

zvv Amersfoortse Boys 15

donderdag 3 februari


Competitie

Toekomst, de, 20:55 uur

IJsselmeervogels 8

IJsselmeervogels 9

donderdag 17 februari


Competitie

Trits, de, 21:00 uur

All Stars Baarn 4

IJsselmeervogels 9

vrijdag 18 februari


Competitie

Bokkeduinen, 20:10 uur

zvv Amersfoortse Boys 13

IJsselmeervogels 8

vrijdag 25 februari


Competitie

Toekomst, de, 20:00 uur

IJsselmeervogels 10

zvv Amersfoortse Boys 13

donderdag 3 maart


Competitie

Toekomst, de, 20:10 uur

IJsselmeervogels 11

All Stars Baarn 3

vrijdag 4 maart


Competitie

Toekomst, de, 21:50 uur

IJsselmeervogels 10

Dissel de 2

donderdag 10 maart


Competitie

Toekomst, de, 19:15 uur

IJsselmeervogels 11

IJsselmeervogels 10

vrijdag 11 maart


Competitie

Engh Sportboulevard, de, 22:10 uur

FJV'09 3

IJsselmeervogels 8

maandag 14 maart


Competitie

Bokkeduinen, 20:10 uur

zvv Amersfoortse Boys 13

IJsselmeervogels 11

donderdag 17 maart


Competitie

Toekomst, de, 19:15 uur

IJsselmeervogels 10

FJV'09 3

maandag 21 maart


Competitie

Bokkeduinen, 22:00 uur

zvv Amersfoortse Boys 15

IJsselmeervogels 8

woensdag 23 maart


Competitie

Trits, de, 20:55 uur

All Stars Baarn 4

IJsselmeervogels 10

donderdag 24 maart


Competitie

Toekomst, de, 19:15 uur

IJsselmeervogels 11

Dissel de 2

donderdag 31 maart


Competitie

Toekomst, de, 19:15 uur

IJsselmeervogels 11

FJV'09 3

vrijdag 1 april


Competitie

Toekomst, de, 20:00 uur

IJsselmeervogels 8

Spakenburg 5

donderdag 7 april


Competitie

Toekomst, de, 19:15 uur

IJsselmeervogels 9

IJsselmeervogels 8

donderdag 21 april


Competitie

Toekomst, de, 19:15 uur

IJsselmeervogels 8

Spakenburg 7

donderdag 28 april


Competitie

Toekomst, de, 19:00 uur

IJsselmeervogels 9

zvv Amersfoortse Boys 13

vrijdag 29 april


Competitie

Engh Sportboulevard, de, 22:10 uur

All Stars Baarn 3

IJsselmeervogels 8

donderdag 12 mei


Competitie

Toekomst, de, 19:15 uur

IJsselmeervogels 10

All Stars Baarn 3

vrijdag 13 mei


Competitie

Toekomst, de, 21:50 uur

IJsselmeervogels 8

Dissel de 2