Nieuws

Volgen op

Clubhuis decor wekelijkse Talkshow Carrie ten Napel

Omroep Max gaat vanaf september dit jaar de nieuwe Talkshow met presentator Carrie ten Napel opnemen en uitzenden vanuit het Clubhuis van IJsselmeervogels. Carrie Ten Napel presenteert nu nog, samen met Charles Groenhuijsen, de Max-avond bij Op1 en was dus ook in de race voor de presentatie van een nieuwe talkshow bij de NPO.

Na een succesvolle pilot heeft de NPO gekozen om de Talkshow van Ten Napel wekelijks op de vrijdag uit te gaan zenden. Carrie ten Napel en Omroep Max namen deze pilot op in ons clubhuis 

,,We zijn zeer verheugd dat de pilot in de smaak is gevallen bij de NPO en dat voor Omroep Max is gekozen. Het wordt een talkshow over de actualiteit, zonder politieke onderwerpen, maar wel met livemuziek.”, aldus Omroep Max baas Jan Slagter."

IJsselmeervogels feliciteert Omroep Max en Carrie ten Napel met hun winnende format en is er trots op dat ons Clubhuis hiervoor wekelijks als decor mag fungeren. 

Carrie ten Napel 1020x575
Presentatrice Carrie ten Napel (foto: Omroep Max)

Terug

Deel via