Woensdagavond werd de G-teamwedstrijd tussen IJsselmeervogels en HTC uit Zwolle voorafgegaan door een indrukwekkend muzikaal intermezzo dat spelers, staf en publiek niet snel zullen vergeten. Waar normaal gesproken de Champions League-hymne door de luidsprekers schalt bij de opkomst van het G-team, klonken dit keer de warme klanken van een live saxofoonensemble, onder leiding van de internationaal gerenommeerde musicus Henk van Twillert.
Van Twillert, bekend van optredens in wereldsteden als Amsterdam, Lissabon en New York, en regelmatig solist in het Concertgebouw, bracht samen met zijn ensemble een uniek eerbetoon aan de spelers. Onder de tonen van het Wilhelmus, live gespeeld, stonden de spelers van beide teams opgesteld.
De gelegenheid kreeg nog een extra bijzonder tintje doordat Henk van Twillert de oom is van Jan Hendrik van Twillert, een van de gewaardeerde spelers van het G-team.
Terug
Wim Bode International Tournament 2025 De Westmaat
Civieltech Zomertoernooi IJsselmeervogels
De IJsselmeervogels Visbakavond Clubhuis