Nieuws

Volgen op

Nieuwe invulling voor materiaalverzorgers A-selectie

Met het oog op het nieuwe seizoen heeft IJsselmeervogels het team van de materiaalverzorgers rondom de A-selectie op volle sterkte. Geurt Versteeg sluit aan als nieuwe materiaalverzorger en neemt daarmee de rol over van Wim ter Haar (Stoffel), die na seizoen 2025-2026 afscheid neemt van de A-selectie.

Stoffel blijft tijdens het trainingskamp in Goes nog één keer onderdeel uitmaken van de staf. Daarmee krijgt hij de gelegenheid om zijn periode bij de A-selectie op passende wijze af te sluiten, voordat hij het stokje definitief overdraagt.

Naast de komst van Versteeg blijft ook Herman Gerrits komend seizoen verbonden aan de A-selectie. Eerder was aangekondigd dat Herman na afloop van het afgelopen seizoen zou stoppen, maar hij heeft besloten er toch nog een jaar aan vast te knopen. 

Op de achtergrond vervult Gerdiene Gerrits een belangrijke, maar voor velen minder zichtbare rol. Gerdiene, Herman en Geurt vormen komend seizoen samen de materiaalverzorgers van het eerste elftal. Zij zorgen ervoor dat spelers en technische staf tijdens trainingen, wedstrijden en overige activiteiten van alle benodigde materialen zijn voorzien, zodat de A-selectie er iedere week weer verzorgd en voorbereid voor de dag komt.

IJsselmeervogels heet Geurt van harte welkom binnen de staf en kijkt uit naar de samenwerking met Herman, Geurt, en Gerdiene.

 

Terug

Deel via
Alle evenementen

Evenementen

15
aug
Start Tweede Divisie

Start Tweede Divisie
Sportpark de Zwaaier Werkendam

29
aug
Open Dag 2026

Open Dag 2026
De Westmaat

Alle evenementen