Nieuws

Volgen op

Öztürk verlaat IJsselmeervogels

Oktay Öztürk gaat IJsselmeervogels komende zomer verlaten. De middenvelder is toe aan een nieuwe uitdaging, zo bleek in het gesprek met de TC dat op het trainingskamp in Valencia plaatsvond.

Oktay Öztürk is bezig aan zijn derde seizoen in het shirt van IJsselmeervogels. De powervoetballer met Turkse roots kwam in 2015 over van JVC Cuijk en werd direct een vaste waarde. Vorig seizoen had de 27-jarige aanvallende middenvelder een belangrijk aandeel in het kampioenschap van de Derde divisie. In dertig duels scoorde Öztürk acht keer en was hij zes keer de aangever. Dit seizoen speelde hij elk duel de volle 90 minuten, met uitzondering van het thuisduel met TEC (5-0), waar hij bij een 4-0 voorsprong na 67 minuten werd gewisseld.

IJsselmeervogels dankt Oktay Öztürk voor alles wat hij IJsselmeervogels dit seizoen en de afgelopen seizoenen heeft gebracht, wenst hem veel succes in de tweede seizoenshelft en in het vinden van een nieuwe club.

Oktay Öztürk

Terug

Deel via
Alle evenementen

Evenementen

2
juli
Algemene Ledenvergadering

Algemene Ledenvergadering
Clubhuis

5
juli
Voetbalshop.nl: Nike-kleding passen

Voetbalshop.nl: Nike-kleding passen
De Westmaat

28
nov
Culinaire Veilingavond 2025

Culinaire Veilingavond 2025
AFAS Theater in Leusden

Alle evenementen