Morgen staat de wedstrijd IJsselmeervogels - HHC Hardenberg op het programma. Ook dan is er weer een pupil van de week. Deze keer is dat Per Baas.
Per is 9 jaar en gaat naar Het Sterrenlicht. Hij zit in groep 6 en speelt bij IJsselmeervogels in JO 11-2.
Hij vulde de vragenlijst als volgt in:
Waarom en hoe lang voetbal je bij IJsselmeervogels?- Omdat het gewoon de mooiste club van Nederland is! En stiekem ook omdat er volgens mijn vader geen andere keuze was.. Ik was 6 jaar toen ik bij de club kwam.
Op welke positie speel je het liefst?- Rechtsbuiten.
Wat was je beste wedstrijd tot nu toe?- De laatste wedstrijd tegen de Blauwen, een paar weken geleden. Toen wonnen we met 10-2!
Welke speler in het eerste wil je later opvolgen?- Van Azzedine Dkidak. Hij staat ook vaak rechtsbuiten.
Heb je nog andere hobby’s of sporten? - Met vrienden afspreken.
Wat eet je het liefst?- Een broodje frikandel!
Wie vind je de beste voetballer van De Vogels?- Azzedine Dkidak. Hij is heel technisch en heeft goeie acties.
Wie is je favoriete speler van IJsselmeervogels en waarom?- Gerwin van de Groep, omdat hij een echte Spakenburger is!
Wie is je favoriete club en speler buiten IJsselmeervogels?- Ajax en Lamine Yamal.
Wat wordt de uitslag?- 3-1! Hupnas!
Per, veel plezier!
Per Baas is pupil van de week in de wedstrijd tegen HHC Hardenberg
Terug