IJsselmeervogels JO-14 1 heeft het kampioenschap in de najaarscompetitie binnengehaald. Het team van trainer Jaco Oosterveen sloot de competitie succesvol af en blijft tot nu toe ongeslagen.
Afgelopen zaterdag speelde JO-14 1 op het hoofdveld tegen DOSC JO-14 1. Met nog één wedstrijd te gaan, was dit de cruciale wedstrijd om de titel veilig te stellen.
Ondanks een snelle 0-1 achterstand toonde het team karakter. Het seizoen liep al lekker en de jongens lieten zich niet gek maken. Ze herpakten zich snel en wisten uiteindelijk een overtuigende 7-1 overwinning op het scorebord te zetten. Siem Hopman was met een hattrick belangrijk en droeg bij aan het binnenslepen van de titel.
Na de wedstrijd werden de kampioenen gehuldigd. Hoofd Opleiding Norbert Koelewijn reikte de spelers medailles en de kampioensschaal uit.
Om dit mooie moment extra te omlijsten, droegen de jongens gesponsorde kampioensshirts.
Trainer Jaco Oosterveen reageerde na afloop verheugd op het succes: "Aan het begin van het seizoen was het nog geen team, daar hebben we met elkaar aan gebouwd. Door fanatiek te trainen en voor elkaar te werken, is het gelukt om deze reeks neer te zetten. Ik ben trots op alle jongens; zij hebben het met elkaar gedaan."
Het team promoveert na de winterstop naar de 5e Divisie en gaat ook daar uiteraard voor de prijzen. Gefeliciteerd met deze knappe prestatie!
Terug
Klaverjastoernooi 2025 Clubhuis IJsselmeervogels
Koningsdag 2026 De Westmaat
Landelijke Finale NK Penaltyschieten De Westmaat