Nieuws

Volgen op

Loop je stage bij IJsselmeervogels!

Ook komend seizoen zal v.v. IJsselmeervogels stageplaatsen aanbieden aan leerlingen van de regionale ROC en CIOS-opleidingen. We bieden een stageplaats op de niveaus 1 t/m 4 inclusief stagevergoeding! Verder zijn er beperkte plaatsen om een maatschappelijke stage te volgen (voortgezet onderwijs).

V.v. IJsselmeervogels werkt met diverse onderwijsinstellingen samen en continu aan de verbetering van de praktijkopleiding. Wij zijn een erkend leerbedrijf en dragen zorg voor uitstekende begeleiding en opleiding in de diverse sectoren van onze vereniging. Bij onze vereniging lopen vakbekwame en gediplomeerde mensen op elk niveau. Ook hebben enkele medewerkers het diploma praktijkbegeleider.

Interesse in deze mooie stageplaats of wil je meer informatie? Neem contact op via: [email protected]ijsselmeervogels.nl
Bij je aanmelding is het belangrijk om te vermelden welke opleiding je (gaat) volgen.

Terug

Deel via
Alle evenementen

Evenementen

18
juli
Herubo-toernooi

Herubo-toernooi
Sportpark de Westmaat

24
juli
Buitenbingo

Buitenbingo
Terras voor het clubhuis

Alle evenementen
Alle video's

Recente media

Alle video's