Nieuws

Volgen op

Extra tribuneplaatsen voor sponsoren op de VIP-tribune

Na twee voorrondes bereikte IJsselmeervogels het hoofdtoernooi van de KNVB beker. Hierin is één van de oudste clubs van Nederland, Sparta Rotterdam, geloot.

De eigen sponsorpassen geven recht op de eigen zitplaatsen op de hoofdtribune. Het is voor sponsoren niet nodig om zich hiervoor aan te melden.

Extra plaatsen
Voor sponsoren bestaat de mogelijkheid om ook voor deze wedstijd extra tribunekaarten aan te vragen. De beperkt beschikbare extra plaatsen zijn op de VIP-tribune. De kosten bedragen € 25,= per kaart excl. BTW, dit is inclusief toegang tot sponsorhome “Salentein Lounge” en een broodjes buffet voorafgaand aan de wedstrijd.

Bestel voor 14 oktober!
Sponsoren die hier gebruik van willen maken kunnen extra tribuneplaatsen kunnen deze tot 14 oktober bestellen via dit formulier: https://www.ijsselmeervogels.nl/sponsors/informatie/sparta-1-nov-2023

thumb vvijv sparta

Terug

Deel via
Alle evenementen

Evenementen

21
juni
Civieltech IJsselmeercup 2025

Civieltech IJsselmeercup 2025
IJsselmeervogels

2
juli
Algemene Ledenvergadering

Algemene Ledenvergadering
Clubhuis

5
juli
Voetbalshop.nl: Nike-kleding passen

Voetbalshop.nl: Nike-kleding passen
De Westmaat

28
nov
Culinaire Veilingavond 2025

Culinaire Veilingavond 2025
AFAS Theater in Leusden

Alle evenementen