Nieuws

Volgen op

Presentatiegids officieel uitgereikt tijdens Open Dag

Voorafgaand aan de wedstrijd tussen IJsselmeervogels en RKAV Volendam werd afgelopen zaterdag tijdens de Open Dag ook stilgestaan bij de presentatiegids 2026-2027. Dirk-Jan de Graaf, voorzitter van de mediacommissie en eindredacteur van de gids, overhandigde het eerste exemplaar aan Patrick Dreijer, CEO en oprichter van TC Group en trotse hoofdsponsor van IJsselmeervogels.

Voor de nieuwe gids is gekozen voor een nadrukkelijk crossmediale aanpak. Verschillende verhalen zijn niet alleen in geschreven vorm terug te vinden, maar krijgen via IJsselmeervogels.TV ook een uitgebreider vervolg in beeld. Daarnaast heeft de redactie dankbaar gebruikgemaakt van de expertise van de inmiddels brede groep fotografen rondom de club. Het resultaat is een gids waarin tekst, fotografie en video elkaar aanvullen.

Ook inhoudelijk is dit jaar bewust gekozen voor een meer tijdloze benadering. Zo vertellen de ouders van Gerwin van de Groep over de weg die hun zoon aflegde van jeugdspeler naar speler van de A-selectie en wat die ontwikkeling voor hen als ouders betekende. Ruben Bos en Tom de Graaf laten zien dat er ook een prachtig voetbalverhaal kan ontstaan wanneer het eerste elftal nét niet wordt gehaald en je samen met vrienden je plek vindt in het seniorenvoetbal bij IJsselmeervogels.

De staf van het G-Team blikt terug op twintig jaar G-voetbal bij de club, het ontstaan daarvan en de maatschappelijke betekenis die IJsselmeervogels daarin vervult. Kees de Jong, voorzitter van de Raad van Advies, vertelt over het bewaken van cultuur en identiteit in een omgeving waarin de waan van de dag soms gemakkelijk de overhand krijgt. Ook de businessclub komt aan bod: Bosman en Unit 14 vertellen hoe zij via IJsselmeervogels met elkaar in contact kwamen en inmiddels daadwerkelijk samenwerken.

Uiteraard is er daarnaast volop aandacht voor het eerste elftal, de jeugdopleiding en de vele andere onderdelen die IJsselmeervogels maken tot de club die zij is. Iedereen beleeft de club op zijn eigen manier, maar door alle verhalen heen is één ding steeds herkenbaar: de liefde voor het rood-wit is overal voelbaar.

PSX_20260831_074200

Terug

Deel via
Alle evenementen

Evenementen

29
aug
Open Dag 2026

Open Dag 2026
De Westmaat

18
sept
Vrijwilligersavond

Vrijwilligersavond
Clubhuis

21
sept
Algemene Ledenvergadering

Algemene Ledenvergadering
Clubhuis

2
okt
Sliptongavond

Sliptongavond
Clubhuis

Alle evenementen