Gello Robertha heeft in de FIFA Series-wedstrijd zijn debuut gemaakt in de nationale ploeg van Aruba. In de wedstrijd tegen Macau startte hij, net als Bradley Martis, in de basiself. Aruba won uiteindelijk met 4-1, waardoor het zicht laatste voor de finale die aanstaande zondag gespeeld wordt.
Al snel bouwde Aruba een voorsprong op. Al na vijf minuten was het Robertha, die vanaf de voor hem vertrouwde linkerkant speelde, die Kymani Nedd bediende. Nedd gaf op zijn beurt voor op Carlito Fermina die de 1-0 binnenwerkte. Acht minuten later was het Gello Robertha zelf die Jaybriën Romano bediende voor de 2-0. Nog voor rust werd de marge drie, via opnieuw Romano.
Na rust liep Aruba zelfs uit tot 4-0 waarna Martis (na 69 minuten) en Robertha (na 77 minuten) werden gewisseld. Vanaf de bank zagen zij dat Macau in de slotfase nog de eretreffer maakten. Zondag wacht de finale van de FIFA Series, waarin Aruba het opneemt tegen Liechtenstein. Deze wedstrijd zal, net als de halve finale, worden gespeeld in Kigali, hoofdstad van de Oost-Afrikaanse Republiek Rwanda. De wedstrijd vangt aan om 18.00 uur.
Hoogtepunten:https://www.plus.fifa.com/en/content/aruba-vs-macau/e67c30f7-cedc-48d1-9f88-813a8dc63e98?gl=nl
We feliciteren Gello Robertha met zijn officiële debuut voor de nationale ploeg en Bradley Martis met de nieuwe 'cap' voor zijn thuisland.
Terug
Westmaat gaat Hollands! De Westmaat
CivielTech Schoolvoetbal 2026 (groep 5-6) De Westmaat
CivielTech Schoolvoetbal 2026 (groep 7-8) De Westmaat
Koningsdag 2026 De Westmaat